Slavkovský les

Slavkovský les


doporučujemeLužické horyVíce o objektu
Ubytování20 Vlastní stravováníPP Vlastní sociální zařízeníVL

Hotel Kolínská Bouda Otevřít v novém okně

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí horského hotelu Kolínská Bouda. Hotel nabízí celkem 98 lůžek ve 32 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (WC,sprcha), ubytování s polopenzí, vlastní restaurací s výbornou českou kuchyní a množstvím specialit.- více ...

PenzionKrkonoše » Pec pod SněžkouCena od: 585 Kč


Slavkovský les

Chráněná krajinná oblast Slavkovský les ploše 640 km čtverečních se nachází mezi městy Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Celá oblast je protkána sítí dobře značených turistických cest, která návštěvníky zavede v zimě i v létě do atraktivních míst přírody a historie (premonstrátský klášter v Teplé, hrad Loket, Bečov a zámek Kynžvart, a naučná stezka Smraďoch). Část aučné stezky na Kladské je zpřístupněna pro vozíčkáře.

V kategorii katalogu " Slavkovský les " jsem nalezl 2 objektů:

1. ubytovací zařízeníVíce o objektu
Ubytování60 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

Hotel Bílý kůň v Lokti Otevřít v novém okně

Malebné historické městečko Loket se nalézá v překrásném údolí, lemovaném řekou Ohře, která v podhradí vytváří zátočinu tvaru Lokte. Městu vévodí silueta hradu, která tvoří dominantu celého městečka a je oblíbeným turistickým cílem.

HotelSlavkovský les » Loket nad OhříCena od: 990 Kč
2. ubytovací zařízeníVíce o objektu
Ubytování12 Vlastní stravováníVL Společné sociální zařízeníSP

Pension Pavla Otevřít v novém okně

Pension se nachází při silnici z Karlových Varů směrem na lázně Kyselka, podél řeky asi 12km. Při cestě z Ostrova nad Ohří je třeba jet směrem na Velichov, asi 10km.

PenzionSlavkovský les » KyselkaCena od: 190 Kč