Chalupa Jenín

Ubytování v objektu Chalupa Jenín, Dolní Dvořiště, Šumava. Kapacita je 25 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy.Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné.Sociální zařízení společné - toalety a sprchy.Vlastní sprcha na pokoji. Toalety jsou společné. Cena ubytování od 250 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Chalupa Jenín

Chalupa Jenín nabízí možnost ubytování v klidném prostředí na polosamotě pro 25 osob v letním období, pro 17 osob v zimním období. Sportovní vyžití dětská prolézačka, pískoviště, trampolína, venkovní bazén 6x11m, travnaté hřiště, hřiště s pevným povrchem, ruské kuželky, rybolov, cvičná horolezecká stěna, spousta turistických a cyklotras a další. Možnost grilování na venkovním grilu. Možnost se podílet na chovu domácích zvířat. V červenci a srpnu možnost sobotních hudebních večerů 20.00 (pozvané skupiny,piano).

Chata / Chalupa » Šumava » Dolní DvořištěCena od: 250 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Jenín /8 Obec:38241 Dolní Dvořiště
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 602 118 135 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Chalupa Jenín

Více o objektu Základní informace o objektu

Chalupa Jenín nabízí možnost ubytování v klidném prostředí na polosamotě pro 25 osob v letním období, pro 17 osob v zimním období.

Sportovní vyžití dětská prolézačka, pískoviště, trampolína, venkovní bazén 6x11m, travnaté hřiště, hřiště s pevným povrchem, ruské kuželky, rybolov, cvičná horolezecká stěna, spousta turistických a cyklotras a další.

Možnost grilování na venkovním grilu.

Výlety blízkost Lipenského jezera-19km, Rožmberka nad/Vlt-5km, Českého Krumlova-29km, Vyššího Brodu-9km, po stopách koněspřežky a dalších turistických a historických míst.

Společenská místnost - kavárna Kavárna také plní funkci společenské místnosti pro ubytované. Nabízí příjemné posezení s televizí, piánem a možností stolních her v případě nepřízně počasí. Bar zajišťuje nejen točené pivo, ale i spoustu alkoholických a nealkoholických nápojů včetně dobré kávy. (V letním období-zmrzlina) Kavárny lze využít k firemním, rodinným, školícím a jiným společenským akcím - kapacita 50 míst.

Možnost se podílet na chovu domácích zvířat oslice-Libuška,osel-Pepíček,kozy-Líza, Róza a Karel, ovce-Betyna, Lucina, Andrea a další.

- možnost psa - možnost rybolovu

Více o stravování Stravování

Pro ubytované v apartmánu lze využít kuchyňky.

Podle zájmu a domluvy jsme schopni zajistit:
  • snídaně - ano
  • obědy - ano - domácí kuchyň
  • večeře - grilováním - hlavně z vlastních produktů Jehněčí,ryby,králíci...

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Sportovní vyžití dětská prolézačka, pískoviště, trampolína, venkovní bazén 6x11m, travnaté hřiště, hřiště s pevným povrchem, ruské kuželky, rybolov, cvičná horolezecká stěna, spousta turistických a cyklotras a další.

Možnost grilování na venkovním grilu.

Možnost rybolovu na vlastním rybníčku. V zimě hokej na vlastní ledové ploše.

V červenci a srpnu možnost sobotních hudebních večerů 20.00 - ... (pozvané skupiny,piano)

Výlety blízkost Lipenského jezera-19km, Rožmberka nad/Vlt-5km, Českého Krumlova-29km, Vyššího Brodu-9km, po stopách koněspřežky a dalších turistických a historických míst.

Možnost se podílet na chovu domácích zvířat oslice-Libuška,osel-Pepíček,kozy-Líza, Róza a Karel, ovce-Betyna, Lucina, Andrea a další.

Stanování na zatravněném povrchu 50x30m možnost stanování. Sociální zařízení-společné.

Cyklostanice

V říjnu 2007 byla otevřena cyklostanice Jenín za přispění grantu Jihočeského kraje.

Zpřístupěním úseku přes Jenín , propojuje nová cyklotrasa stávající trasy mezi Horním Dvořištěm č.1205 nebo 34 a Rožnberkem nad Vltavou č.1194 a č. 1188, dále mezi Rybníkem č.34 a Rožmitálem na Šumavě č.1194.

Areál cyklostanice Jenín nabízí pro turisty a cykloturisty nejen odpočinek a občerstvení , ale i sportovní vyžití - bazén 6x11m , hřiště pro míčové hry , dětský koutek , rybník k rybolovu a jiné.Možnost přenocování je zajištěna ve dvou chatkách nebo apartmánu.Pro milovníky stanování je připraven zatravěný prostor.

Panenská krajina a hlavně ticho a klid vybízí k procházkám a turistickým výletům v okolí této nově vzniklé cyklostanice.

Naučná stezka

Nová naučná stezka vedoucí z Jenína přes Trojany, Hněvanov, Omlenic, Omleničky a Zahrádky, vyúsťuje na Matějčkově vyhlídce. Po trase je mnoho krásných míst s pohledem na vrcholky Rakouských Alp. Samotná Matějčkova vyhlídka nabízí pohled na Slepičí hory a Novohradské hory.

Přímo u Jenína je nemožné si nevšimnout dvou chráněných památných stromů - javor a lípa , stáří 250 - 300 let.

V obci Bujanov je možné navštívit muzeum koněspřežky.

19.9. Jenínské dožínky – štrůdlfest – soutěž o nejchutnější štrůdl ( v porotě Petr Stupka) - soutěž o nejoriginálnější štrůdl

24.10. Výlov rybníka - výlov s tradičními zvyklostmi

Více o firemních akcích Firemní akce

Využití společenské místnosti-kavárny k firemním, rodinným, školícím a jiným společenským akcím - kapacita 50 míst.

Možnost ubytování v zimě 17 osob a v létě 25 osob.

Možnost oslav v přilehlém Kulturním domě s obsluhou a živou hudbou u piána, kapacita 50 osob.

Stanování na zatravněném povrchu 50x30m možnost stanování. Sociální zařízení-společné.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace