Horská chata Na Papírne

Ubytování v objektu Horská chata Na Papírne, Hamry, Šumava. Kapacita je 48 lůžek. Stravování formou polo penze, .Sociální zařízení společné - toalety a sprchy. Cena ubytování od 120 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Horská chata Na Papírne

Horská chata Na Papírně leží v krásném údolí řeky Úhlavy obklopena šumavskými hvozdy, přímo na trasách turistických a cykloturistických stezek. Celková kapacita objektu je 48 lůžek se společným sociálním zařízením. Stravování je formou polopenze.

Chata / Chalupa » Šumava » HamryCena od: 120 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 81/ Obec:34022 Hamry
Telefon:+420 376 390 178 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 606 635 176 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Horská chata Na Papírne

Více o objektu Základní informace o objektu

Horská chata Na Papírně leží v krásném údolí řeky Úhlavy obklopena šumavskými hvozdy, přímo na trasách turistických a cykloturistických stezek. 

Celková kapacita objektu je 48 lůžek se společným sociálním zařízením.


Vybavení objektu

Areál horské chaty "Na Papírně" je rozsáhlý objekt jemuž dominuje hlavní budova a 5 samostatných chatek, jeho součástí je i parkoviště. Budova byla před několika málo lety zrekonstruována.

V hlavní budově máte k dispozici útulnou restauraci, společenskou místnost ( televize, satelit), sociální zařízení. V patře je 7 čtyřlůžkových pokojů a opět sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven jednoduchým, ale účelným nábytkem.

Jednotlivé chatky jsou také čtyřlůžkové a jsou vybaveny stejně pohodlně jako pokoje v hlavní budově. Chatky jsou jednopodlažní a přístup do patra je po žebříčku. Při chladném počasí jsou chatky vytápěny elektrickými přímotopy.

Mapa - jak se k nám dostanete ...

Více o stravování Stravování

Stravování je formou polopenze.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

V objektu a okolí

Ke kulturnímu a sportovnímu vyžití je možno využít herny s elektronickými šipkami či stolním tenisem.

K dispozici jsou pro Vás připravena i horská kola, která Vám zpříjemní poznávání krás okolí.


Zima
  • sedačková lanovka - 11 km (Špičák - Pancíř)
  • lyžařské vleky - 15 km - lyžařský areál Belvedér
  • kabinková lanovka - 25 km (Bayer. Eisenstein SRN)

Více o firemních akcích Firemní akce

Školení, sportovní akce, školní programy...

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace