Penzion Královský Dvůr

Ubytování v objektu Penzion Královský Dvůr, Hamry, Šumava. Kapacita je 0 lůžek. Stravování formou polo penze, snídaně, .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 500 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Penzion Královský Dvůr

Navštivte Hotel Penzion Královský Dvůr Hamry, horskou vesničku s výhledem na nejkrásnější horu Šumavy - Ostrý. Zrekonstruovaná bývalá škola z r. 1922 je umístěna v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněné krajinné oblasti Královský Hvozd. V obci Hamry je téměř každé stavení samota, obklopená nádhernou přírodou pohraničí, lesy a průzračnou vodou.

Penzion » Šumava » HamryCena od: 500 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Hamry 45/ Obec:34022 Hamry
Telefon:+420 720 139 876, pevná l. 376 387 255 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 602 414 365 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion Královský Dvůr

Více o objektu Základní informace o objektu

Navštivte  Penzion Hotel Královský Dvůr , Hamry čp.45, umístěný v  horské vesničce Hamry s výhledem na nejkrásnější horu Šumavy - Ostrý.

Naše zařízení nabízí ubytování penzionového charakteru, v provozu je v letních měsících, poskytujeme ubytování bez stravování,  po domluvě možno o víkendu s polopenzí.

Poloha a dosažitelnost

KRÁLOVSKÝ DVŮR je umístěn v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněná krajinná oblast Královský Hvozd, přímo pod vrchem Ostrý (Grosser Osser, 1293m) v obci Hamry, kde téměř každé stavení je samota, nádherná příroda pohraničí, les a průzračná voda, mohutný vrchol Ostrý...

To vše Vám nabízí KRÁLOVSKÝ DVŮR. Dopřejte si klidný a idylický odpočinek!

Vybavení a služby

Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, původně školy, (postavené 1922) v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou všechny vybaveny vanami.

Většina pokojů je vybavena ledničkami v malé kuch. lince .Pro Vaše firemní či soukromé akce máme k dispozici salónek, kde si naši hosté mohou zahrát billiard, stolní tenis či hokej a elektronické šipky. WIFI v celém objektu.

Kapacita je max. 18 lůžek, ideální pro uzavřenou společnost soukromou či ftremní.

Penzion má vlastní okolní pozemek cca 1,5 ha včetně vlastního rybníku. Venkovní ohniště, možnost grilování a romantického posezení, travnatá terasa s dětským hřištěm a volnou travnatou plochou pro různé hry , velká terasa u objektu.

Parkování je v ceně na pozemku zařízení (soukromý dvůr za objektem) a samozřejmě je zde možnost úschovy jízdních kol a lyží.

Jak se k nám dostanete?

Autem přes Klatovy, Nýrsko a Zelenou Lhotu, autobusem, kde spojení však není příliš časté a nebo vlakem na zastávku Hamry - Hojsova Stráž, vzdálené cca 3 km od hotelu. Po telefonické domluvě Vás rádi odvezeme z nádraží do hotelu. Přijeďte k nám a užijte si aktivní odpočinek uprostřed šumavských hvozdů.

Více o stravování Stravování

Objekt je zařízen tak, aby se hosté mohli sami stravovat, pokoje jsou vybaveny ledničkami, základním stolním nádobím a varnou konvici (malá čajová kuchyňka). V přízemí vedle salonku, který je pro hosty zcela k dispozici, je nově zřízena plně vybavená kuchyňka se dřezem, varnou sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, opékačem topinek, varnou konvicí a lednicí. Samozřejmě nechybí varné nádobí a náčiní. pokud hosté preferují samostatné stravování, budou jtstě zcela spokojeni.  Pokud se chtějí raději stravovat v restauraci, mají v nejbližším okolí možnost výběru 3, různé úrovně stravování.

 

 

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Penzion Královský Dvůr má vlastní okolní pozemek cca 1,5 ha včetně vlastního rybníku. Terasa, venkovní ohniště, možnost grilování a romantického posezení, travnatá terasa s houpačkami, skluzavkou, dětským hřištěm a volnou travnatou plochou pro různé hry .

K dispozici salónek, kde si naši hosté mohou zahrát billiard, stolní tenis či hokej a elektronické šipky. Dále je zde k dispozici TV.

Samozřejmostí je volně dostupný internet i na pokojích.

Rekreace a služby v okolí

V létě i v zimě je možnost nádherných výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, Špičák, hraniční přechod Ostrý a další. Ať už vyrazíte pěšky, na kole nebo na běžkách, určitě nebudete zklamáni.

V zimní sezoně je zde samozřejmě možnost lyžování, jednak na české straně - Špičák, Železná Ruda, ale je možné vydat se i za hranice a zalyžovat si na Javoru na německé straně či zaplavat v celoročním Aquaparku v Lamu.

V létě Vám nabízí možné osvěžení koupaliště v Nýrsku, kde jsou též i tenisové kurty a Bowling. Možnost koupání je opět i na německé straně v krytých i venkovních bazénech a to cca 12km od hranic.

Více o firemních akcích Firemní akce

Pro Vaše firemní či soukromé akce máme k dispozici salónek, kde si naši hosté mohou zahrát billiard, stolní tenis či hokej a elektronické šipky.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Vzhledem ke způsobu vybavení a stravování doporučujeme uzavřený kolektiv, který se zná a vyhovuje si navzájem, a zajistí si sám vhodný program.

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace