Penzion U Karla

Ubytování v objektu Penzion U Karla, Nové Hutě, Šumava. Kapacita je 45 lůžek. Stravování formou .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Penzion U Karla

Nabízíme ubytování v rodinném nekuřáckém penzionu s celoročním provozem a s domácí kuchyní v nad.výšce 1050m. Kapacita 45 lůžek ve 2.3,4 lůžkových pokojích se sociálním vybavením. Možnost připojení k internetu.V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností. Letní období láká návštěvníky k výletům,sběru hub a lesních plodů.

Penzion » Šumava » Nové HutěCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Ulice, čp a čo neuvedeny. Obec:0 Nové Hutě
Telefon:+420 606 746 617 Email:Napište nám zde
Mobil:- Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Penzion U Karla

Více o objektu Základní informace o objektu

Penzion "U Karla" v obci Nové Hutě se nachází v centrální části Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1080 m.

Zdejší krásné a zachovalé přírodní prostředí poskytuje velké možnosti k zimní a letní rekreaci. Letní období láká návštěvníky k výletům do blízkého, ale i vzdálenějšího okolí, sběru hub a lesních plodů. V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností.

Celoroční ubytování na Šumavě nabízíme ve dvou, tří, a čtyř standardně vybavených pokojích.

V rámci ubytovacích služeb je možno využívat restauraci s barem, kolárnu, lyžárnu, zpevněné parkoviště, hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohniště. V letní sezóně je možno na hřišti hrát fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Síť a míč jsou k dispozici.

Stravování zajišťujeme formou plné penze i polopenze. Nabízíme českou kuchyni i krajové speciality, podáváme v bohatém výběru alkoholické i nealkoholické nápoje. Po předchozí dohodě Vám zajistíme zvláštní gastronomické a společenské akce.

Prosíme Vás, abyste během svého pobytu v naší oblasti dodržovali pravidla chování na horách, neničili krásnou šumavskou přírodu, dbali pokynů ochránců přírody a pokynů členů horské služby.

Ubytování v rodinném penzionu s celoročním provozem. Nabízíme apartmány a 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji je k dispozici televize a telefon.

Ideální letní a zimní dovolená pro rodiny i s dětmi. Nechybí u nás ani možnost připojení k internetu ZDARMA.

Více o stravování Stravování

Stravování zajišťujeme formou plné penze i polopenze. Nabízíme českou kuchyni i krajové speciality, podáváme v bohatém výběru alkoholické i nealkoholické nápoje. Po předchozí dohodě Vám zajistíme zvláštní gastronomické a společenské akce.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Letní období láká návštěvníky k výletům do blízkého, ale i vzdálenějšího okolí, sběru hub a lesních plodů.

V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností.

V rámci ubytovacích služeb je možno využívat restauraci s barem, kolárnu, lyžárnu, zpevněné parkoviště, hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohiště.

V letní sezóně je možno na hřišti hrát fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Síť a míč jsou k dispozici.

Více o firemních akcích Firemní akce

Stravování zajišťujeme formou plné penze i polopenze. Nabízíme českou kuchyni i krajové speciality, podáváme v bohatém výběru alkoholické i nealkoholické nápoje. Po předchozí dohodě Vám zajistíme zvláštní gastronomické a společenské akce.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace