Apartmány Vydrýsek

Ubytování v objektu Apartmány Vydrýsek, Srní, Šumava. Kapacita je 0 lůžek. Stravování formou vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 420 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Apartmány Vydrýsek

Klidná polosamota asi 900m od centra obce Srní, velké soukromí - oploceno.

Nově zrekonstruovaná šumavská chalupa se třemi kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK a 3+1/45-90m2 pro 4-8 osob s krytou kolibou a grilem na překrásném místě polosamoty s úžasným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů.

Přízemní apartmán má bezbariérový vstup.

Vhodné pro rodiny s dětmi, páry i uzavřenou společnost.

Parkoviště před chalupou přístupné i v zimě - zdarma

LCD TV a wifi internet v každém apartmánu - zdarma.

Krytá koliba s grilem, otevřené ohniště, několik různých sezení s úžasnými výhledy.

Chalupa se 3 apartmány max. pro 24 osob » Šumava » SrníCena od: 420 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Srní 38/ Obec:34194 Srní
Telefon: Email:Napište nám zde
Mobil:+420 604 949 401 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Apartmány Vydrýsek

Více o objektu Základní informace o objektu

Nově zrekonstruovaná šumavská chalupa se třemi kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK a 3+1/45-90m2 pro 4-8 osob s krytou kolibou a grilem na překrásném místě polosamoty s úžasným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů.

Přízemní apartmán má bezbariérový vstup.

Vhodné pro rodiny s dětmi, páry i uzavřenou společnost.

Více o stravování Stravování

Vlastní

- všechny apartmány mají kompletně vybavené kuchyně pro možnost vlastního stravování (sporák se sklokeramickou deskou a troubou, MW, el. konvice, kávovar, topinkovač, nerezové nádobí aj.)

- vlastní grilování v naší kryté kolibě s grilem (možnost zakoupit čerstvé pstruhy nebo siveny přímo v nedalekých sádkách)

- v obci Srní je několik restaurací a dobře zásobovaný obchod COOP

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Cyklistika, turistika, sjezdové i běžecké lyžování (v obci Srní sjezdovka asi 400m dlouhá, při dobrých sněhových podmínkách je možno sjet na lyžích až k Vydrýskovi, pravidelně rolbované lyžařské stopy, při dobrých sněhových podmínkách nástup hned od Vydrýska), víceúčelové hřiště, minigolf, dráha na petanque, otevřený i krytý bazén, sauna, kuželky, el. šipky, půjčovna her, dětské hřiště, dětský koutek aj.

Více o firemních akcích Firemní akce

 Nepořádáme

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Letos k dispozici již jen největší apartmán pro 4-8 osob/3+1/90m2 v přízemí

Minimální délka pobytu od 27.12.2012 do 1.1.2012

 

Více o last minute Last minute

22.6.2012 - 21.8.2012
14. - 21.8.2012
2 apartmánové byty 3+KK a 3+1/45 a 90m2 pro 4-8 osob více...

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace