Sport penzion

Ubytování v objektu Sport penzion, Železná Ruda, Šumava. Kapacita je 8 lůžek. Stravování formou snídaně, vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Rovná u Sušice - Chalupa u lesa - Rovná u Sušice, Penzion Mauritz - Bělá u Nové Pece, Penzion Benešova Hora - Benešova Hora-Stachy, Penzion Tetřívek - Nové Hutě, Hotel Malá Paříž - Železná Ruda, Hotel Čertova chata - Železná Ruda, Pension Jan - Železná Ruda, Kemp Úbislav - Úbislav, Chalupa u rybníka - Pích č. 6 - Sušice, Penzion U Černého kohoutka - Nový Dvůr 8/8, Horská chata Na Papírne - Hamry, Chata pod Lesem - Železná Ruda, Pension Wiesenau - Bavorská Ruda, Penzion U Karla - Nové Hutě, Sport penzion - Železná Ruda, Penzion na Habeši - Kašperské Hory, Chalupa Chlum u Volar - Chlum u Volar, Horská chata Hamry - Hamry na Šumavě, Hotel Primula Penzion - Nová Pec, Dryje - Dlouhá Ves, Horská chata Čeňkova Pila - Rejštejn, Chalupa u Polívků - Hojsova Stráž, Brčálník, Chalupa v Tajanově u Velhartic - Velhartice, Apartmány Vydrýsek - Srní, Relax -Železná Ruda - Železná Ruda, Chalupa Old Times - Příslop, APARTMÁNY U ŠLECHTŮ - Železná Ruda, Chalupa ELIŠKA - Stachy - Kůsov, Chata pod skálou - Nýrsko, Pension Rychta - Hojsova Stráž, Chalupa Jenín - Dolní Dvořiště, Penzion Královský Dvůr - Hamry,

Sport penzion

Cenově příznivý, útulný, rodinný penzion v Železné Rudě nabízí ubytování v doulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a TV, s možností vlastního vaření.V létě je k dispozici hostům zahrada s bazénkem, krbem a dětským koutkem.

Penzion » Šumava » Železná RudaCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Klatovská 386/ Obec:34004 Železná Ruda
Email:Napište nám zde Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet: Domovská stránka objektu Sport penzion

Více o objektu Základní informace o objektu

Rodinný penzion v Železné Rudě nabízí ubytování za příznivé ceny. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlek, s vlastní koupelnou a TV, společnou zařízenou kuchyňkou s jídelnou. Hosté mají v letních měsících k dispozici zahradu s bazénkem a lehátky, terasu a krb s možností grilování. V blízkosti jsou sjezdové areály, běžecké stopy, cyklo a turistické trasy, které umožňují strávit aktivní dovolenou po celý rok.

Více o stravování Stravování

Sport penzion stravování neposkytuje, ale nabízí možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce (sporák, lednice, mikrovlná trouba, kávovar, nádobí). Několik restaurací se nachází  v blízkém okolí

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Ideální poloha penzionu pro milovníky sportu. Pěšky jsou v dosahu 2 lyžařské areály (Samoty, Belveder), další vzdáleny 5min. autem. Množství běžeckých a cyklotras přímo v okolí penzionu. Tenisové kurty cca 800m, přírodní koupaliště také nedaleko.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace