Rodinný penzion Bystré

Ubytování v objektu Rodinný penzion Bystré, Bystré, Vysočina. Kapacita je 20 lůžek. Stravování formou snídaně, vlastního stravování .Vlastní sociální zařízení na pokoji - toalety a sprchy. Cena ubytování od 300 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Medlov - Nové Město na Moravě, Penzion Javořice - Telč, Hotel Pavla Vysočina - Vlachovice, Stará Pošta - Svratouch, Rekreační středisko Čtyři Dvory - Čtyři Dvory, Chata Dolní Mrzatec - Lhotka, Rodinný penzion Bystré - Bystré, Duha - turistická chata v srdci Vysočiny - Tři Studně - Tři Studně, Hotel Harmonie Švábov - Batelov, Penzion U svatého Jakuba - Dalečín,

Rodinný penzion Bystré

Penzion » Vysočina » BystréCena od: 300 Kč

Kontakt na objekt

Adresa:Nerudova 222/ Obec:56992 Bystré
Telefon:+420 731 165 684 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 739 000 926 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Rodinný penzion Bystré

Více o objektu Základní informace o objektu

Lázeňská péče v krásném kraji - rodinný penzion na Svitavsku na okraji Žďárských Vrchů - 630 m.n.m. Užijte si pobyt spojený i s relaxačním programem! Ubytováni budete v rodinném penzionu (pokoje s vlastním WC, sprchou a TV) s relaxačním vybavením. Relaxační služby jsou poskytovány v místě pobytu.  Penzion je kompletně nekuřácký!
GPS: 49°37'51.28"N, 16°20'47.18"E

Více o stravování Stravování

Snídaně poskytujeme - výběr z menu. Penzion má vybavenou kuchyňku a společenskou místnost (20 míst) kde si hosté mohou připravit jídlo z vlastních zdrojů. Zde je i automat na kávu a čokoládu. V prodejně v suterénu penzionu je prodejna kde si můžete koupit polévky a hotová jídla do mikrovlnky. Do 10 min. jsou na stole. Výběr z 30 druhů.
V Bystrém 3x restaurace můžeme nabídnout tři místní restaurace ve vzdálenosti do 300m.
.

Více o sportu a zábavě Sport a zábava

Více na www.relax-pobyty.cz

V suterénu penzionu je vybudováno  Relax centrum:
Floating - vířivka s vodu z Mrtvého moře, světlo, hudba, perlátor, vodní sloupce, intercom, 16 trysek 
Solárium - zn. UWE Formula uno (doba opalování 3-9 min. dle fototypu kůže)
Infra sauna - pro 1 nebo 2 osoby
Lymfatické drenáže
Skořicové zábaly - (zpevnění kůže...)
Sportovní a rekondiční masáže
Mimo jiné vlastní bazén, brouzdaliště pro ty nejmenší, krb, pískoviště a venkovní posezení máte k dispozici na přilehlé zcela oplocené zahradě.Více o firemních akcích Firemní akce

Penzion má společenskou místnost (20 - 25 míst) a vybavenou kuchyňku kde si hosté mohou sami připravit občerstvení z vlastních zdrojů. Prostory jsou vhodné k pořádání menších druhů školení a jiných společenských akcí. Ke každé akci přistupujeme individuálně.

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

6x  dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje + jeden čtyřlůžkový apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou, jídelním koutem, lednicí...Každý pokoj včetně apartmánu má televizi, vlastní sociální zařízení a sprchový kout a nabízí Vám pohodu a klid v klidné části městečka Bystrého na okraji Vysočiny.
V suterénu penzionu je umístěno solárium, infra sauna, FLOATING a masážní přístroj Starvac na lymfatické drenáže. Dále zde nabízíme sportovní a relaxační masáže a skořicové zábaly (BODY WRAPING).
Věříme, že je toto ideální prostředí pro cenově zvýhodněné ozdravné pobyty (i víkendové), rodinnou dovolenou (i s malými dětmi), školení i Silvestrovskou veselici a ten správný vstup do nového roku.

Více o last minute Last minute

7.2.2008 - 20.6.2008
SLEVA NA UBYTOVÁNÍ - 15% !!!

Do 27.6.2008 přijeďte na 7 nocí a 1 noc máte -  více...


Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace