Rekreační středisko Čtyři Dvory

Ubytování v objektu Rekreační středisko Čtyři Dvory, Čtyři Dvory, Vysočina. Kapacita je 33 lůžek. Stravování formou plné penze, polo penze, .Vlastní toalety na pokoji. Koupelny jsou společné. Cena ubytování od 210 Kč. Ubytování, levné ubytování, ubytování na horách, chaty, chaty, chalupa, chalupy, penzion, penziony, pension, pensiony, hotel, hotely, kemp, kempy, pronájem, nájem, lyžování, sjezdovky, cyklostezky, turistické stezky a trasy v okolí - Hotel Medlov - Nové Město na Moravě, Penzion Javořice - Telč, Hotel Pavla Vysočina - Vlachovice, Stará Pošta - Svratouch, Rekreační středisko Čtyři Dvory - Čtyři Dvory, Chata Dolní Mrzatec - Lhotka, Rodinný penzion Bystré - Bystré, Duha - turistická chata v srdci Vysočiny - Tři Studně - Tři Studně, Hotel Harmonie Švábov - Batelov, Penzion U svatého Jakuba - Dalečín,

Rekreační středisko Čtyři Dvory

Rekreační středisko nabízí ubytování v obci Čtyři Dvory v kraji Vysočina s celkovou kapacitou 11 pokojů pro celkem 39 osob. Každý pokoj má zařízenou kuchyňskou linku (včetně ledničky,elektrického vařiče, rychlovarné konvice,mikrovlnné trouby) a samostatné WC s umyvadlem. Sprchy jsou vždy po dvou na každém patře.

Rekreační středisko » Vysočina » Čtyři DvoryCena od: 210 Kč

Kontakt na objekt

Adresa: 36/ Obec:59301 Čtyři Dvory
Telefon:+420 606 940 819 Email:Napište nám zde
Mobil:+420 545 243 866 Mapa:Zobrazit objekt na mapě
Internet:Domovská stránka objektu Rekreační středisko Čtyři Dvory

Více o objektu Základní informace o objektu

Rekreační středisko nabízí ubytování v obci Čtyři Dvory v kraji Vysočina s celkovou kapacitou 11 pokojů pro celkem 39 osob. Každý pokoj má zařízenou kuchyňskou linku (včetně ledničky,elektrického vařiče, rychlovarné konvice,mikrovlnné trouby) a samostatné WC s umyvadlem. Sprchy jsou vždy po dvou na každém patře.

V přízemí objektu je nekuřácká jídelna s televizí a videem, společenská místnost s barovým pultem a možností občerstvení dle předchozí domluvy. K objektu patří velká zahrada s krytým posezením u ohniště a grilu. Dále jsou k dispozici dětské prolézačky, pískoviště, kuželky a stolní tenis. Parkování u objektu v uzavřeném areálu.

Rekreační středisko je vhodné pro rodinnou rekreaci, podnikové akce a školení. Pro svůj čistý vzduch, krásnou přírodu a polohou v hezkém prostředí vysočiny je vyhledáváno pro turistiku a cykloturistiku, a dále jako školy v přírodě pro městské děti.

Více o stravování Stravování

Stravování samostatné v zařízené kuchyňce každého pokoje (včetně ledničky,elektrického vařiče, rychlovarné konvice,mikrovlnné trouby).

Více o sportu a zábavě Sport a zábava


Obec Čtyři dvory leží nedaleko údolí řeky Svratky v severovýchodním cípu Českomoravské vysočiny v Hornosvratecké vrchovině, kde Žďárské vrchy na severu oblasti navazují na jižnější Nedvědickou vrchovinu.

Hrady Pernštejn a Svojanov
V této kopcovité krajině se zachovalo několik hradů a mnoho hradních zřícenin. Mezi dominanty patří hrady Pernštejn a Svojanov. Hrad Pernštejn byl založen v druhé polovině 13. stol. jako jídlo mocného rodu Pernštejnů a patří mezi čtyři nejnavštěvovanější hrady v České republice. Hrad Svojanov založil ve 13. století král Přemysl Otakar II jako pomezní hrad na hranicích Čech a Moravy. Zajímavostí Svojanova je hradní zahrada. Z dochovaných zřícenin jsou nejzajímavější Zubštejn, Aušperk, Pyšolec, Bukov a Dalečín.

Vírská a Křetínská přehrada
V blízkosti obce se nacházejí dvě přehradní nádrže – Vírská a Křetínská přehrada. Hráz vírské přehrady je nejvyšší v České republice.

Lyžařský areál Karasín
Pro zimní rekreaci lze využít množství běžeckých tratí a lyžařské vleky : nový lyžařský areál Karasín s možností nočního lyžování (cca 10 km), zcela nový lyžařský areál v Olešnici (cca 5 km), Kovářová, Dalečín, Bystřice n. P., Jimramov, Zubří.

Rybníky a sportoviště
Pro letní rekreaci lze využít rybníky : Domanínský, Skalský, Zubří, lom v Dolní Rožínce a koupaliště Štěpánov, Nedvědice, Olešnice, Rožná, Koroužné a zcela nové koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem. Dále lze podnikat turistické výlety buď pěšky nebo na kolech, nebo využít tenisový a kurt a volejbalové hřiště v Prosetíně.

Sportovní areál v Bystřici
Při špatném počasí nebo i v zimní sezóně lze využít nový sportovní areál v Bystřici nad Pernštejnem - krytý bazén, bowling, kuželky, biliár, tenisové kurty, squash, a dále krytý bazén v Poličce.

Více o firemních akcích Firemní akce

Více o Silvestru Silvestr 2015 / 2016

Více o last minute Last minute

Fotografie objektu a okolí

Rezervace ubytování a dotazy - email přímo na objekt

Rezervace